Terra İlaç olarak; 1970'den günümüze uzanan tecrübemizle ilaçlar ve takviye edici gıdalar alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana insan odaklı üretimlerimizle sektörde önemli gelişmelere katkıda bulunuyoruz.

Çeşitli hastalıkların önlenmesi ve tedavisi konusunda başarılı çalışmalar yürütmeye çalışıyor, yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan ilaçlar ve takviye edici gıdalar geliştiriyoruz.

Terra İlaç ürün yelpazesinde yer alan NUTRISTYLE markası; bireyler tarafından alınması gerekli toplam besin miktarının doğal beslenme ile karşılanamadığı durumlarda bu beslenme eksiklerini takviye etmek amacıyla üretilen vitaminler ve diğer gıda takviyelerini içermektedir. NUTRISTYLE; önemli ölçüde değişen diyetimiz ve yaşam tarzımız nedeniyle vücudumuzda eksilen temel besin maddelerinin takviyesi konusunda uzmanlaşmış yenilikçi bir markadır. Ürünlerimiz, üstün kalite standartlarında üretilmekte ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Her yeni ürünle, beslenme gereksinimlerinizin artan ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Yüksek kalite standartlarında üretim yapmaya ve sizlere ulaştırmada mümkün olan en etkili ve uygun yöntemleri kullanmaya çalışıyoruz.

NutriStyle; ürün skalasında başta D3 vitamin olmak üzere vitaminler, mineraller ve diğer gıda takviyelerine yer vermekteyiz. Bunlar arasında bulunan Daily-D3; oral yolla uygulanan, sprey formda, yeni bir D3 vitamini içeren gıda takviyesidir.